Laotoodetele tarne 1-3 tööpäeva! Kevadine soodusmüük kuni -50%!

Ostu- ja müügitingimused

1. MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

1) Müügitingimused kehtivad probeebi.ee (Probeebi OÜ, registrikood 14990667, juriidiline aadress: Harjumaa, Tallinna linn, Tatari tn 18-15, 10116, telefon: +372 56704094 ja e-post info@probeebi.ee) vahel kaupade ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad probeebi.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood probeebi.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.probeebi.ee.

2. HINNAINFO

1) Kaup saadetakse Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati või kulleriga koju kätte vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Loe tarne kohta lähemalt punktis 6 ja “Tarne” alt.

2) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Veebipood probeebi.eevahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Veebipood probeebi.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.probeebi.ee.

5) Kõik hinnad on toodud eurodes.

3. MAKSEVIISID

1) Probeebi.ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV , Coop Pank, PocoPay, Aktia, Alandsbanken,Danske, Handelsbanken, Oma Säästöpankki, Pohjola, Pop Pankki,Säästöpankki, S-Pankki, Mastercard, Visa ja BuyPlan pangalinkidega.

2) Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

3) Pangalinkide makseid vahendab lepingu alusel Maksekeskus AS

4) Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

BuyPlan

Meie e-poes on uus ilus nupuke, mis ütleb osta kohe ja maksa hiljem. Tegu pole järelmaksuga, vaid Eestis uudse, ülimalt lihtsa ja kiire lahendusega, läbi mille saad jaotada oma ostukorvi kolmeks võrdseks osamakseks ja seda ilma igasuguse intressi ja teenustasudeta.

Kellele on BuyPlan mõeldud?

Inimesele, kes ei soovi kulukat järelmaksulepingut sõlmida, vaid soovib mugavalt ajatada enda makseid pikema perioodi peale ja hoida enda kulutusi kontrolli all.

Kuidas toimib uus maksevõimalus?

1. Vali tooted mida soovid ning ostukorvi liikudes vali makseviisiks BuyPlan

2. Tuvasta ennast Smart- ID või Mobiil-ID-ga

3. Vali maksete arv ehk mitme osamaksega soovid tasuda (võimalik kuni 3 osamakset 90 päeva jooksul)

4. Allkirjasta ja ost ongi sooritatud!

Ära muretse, kulud oleme katnud meie ning sina vaid šoppa. Nii lihtne see ongi!

PS! BuyPlan`ga saad osta tooteid, mille hind on vahemikus 100 - 1000€.

Mis vahe on tavapärasel järelmaksul ja BuyPlan “maksa hiljem” maksesüsteemil?

BuyPlan võimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid.

Järelmaksu puhul on vaja üldiselt täita 14 rida andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasud.

Milliseid andmeid on vaja BuyPlan makselahenduses sisestada?

Tuleb sisestada kõigest isikukood ja telefoninumber, tuvastada end Mobiil ID või Smart-ID PIN1 abil ning lõpetuseks allkirjastada PIN2 parooliga.

Mille alusel annab BuyPlan mulle krediiti?

BuyPlan kontrollib automaatselt inimese maksevõimekust sekundite jooksul.

Kui kaua võtab aega BuyPlaniga maksmine?

Tuvastamisest kuni ostu sooritamiseni võtab keskmiselt 50 sekundit aega.

Kas võin maksta ka kohe summa ära? Kuidas jaotada summat mitmeks osaks?

Selle saad ise ostu sooritades määrata, mitmes osas ja kui pika aja peale soovid enda makset ajatada. Maksimum arv osamakseid on 3 ning kuni maksimum aeg 90 päeva.

Kas on võimalik ka varem ette ära maksta, kui tekib selleks soov?

Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile.

Kust ma tean millal ja kuhu maksta?

Kõik dokumendid ostu kohta saadetakse sulle emaili peale ning on olemas ka www.buyplan.ee erakliendi keskkonda sisselogides.

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine maksma“

3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.

3) Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.

4) Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.

5) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−18.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15.00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

5. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood probeebi.ee andma Ostjale üle olemasoleva või Veebipood probeebi.eepoolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub Veebipood probeebi.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe probeebi.ee pangakontole.

6. TARNE

1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood probeebi.ee tellimuse kohale toimetamise Ostjale ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Tarneaeg on 2-4 tööpäeva

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe probeebi.ee pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood probeebi.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood probeebi.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Tarneviis – Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati kõikjale üle Eesti, Soome, Läti ja Leedu.

Eesti

1-3 tööpäeva

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 2,99 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Omniva kulleriga- 5,20 €

Kaup koju kätte!

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati – 2,35 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

Kauba tellimine Smartpost kulleriga- 4,50 €

Kaup koju kätte!

Soome

1-5 tööpäeva

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati – 9,16 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

Läti

1-3 tööpäeva

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 6,08 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Omniva kulleriga- 7,39 €

Kaup koju kätte!

Täpsem info: www.omniva.ee

Leedu

2-4 tööpäeva

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 6,96 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Omniva kulleriga- 7,82 €

Kaup koju kätte!

Täpsem info: www.omniva.ee

7. TAGASTAMISÕIGUS

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kui kaup on praak või on saadetud vale toode tasub taganemiskulud Veebipood probeebi.ee, ülejäänud juhtudel tasub taganemiskulud ostja.

2) Kauba vastuvõtmisel peab veenduma, et pakendid on terved. Enne saatedokumendi allkirjastamist palun veenduda, et kauba pakend on terve. Hiljem pretensioone ei rahuldata. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täiskomplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Ostja käsitlema ja kasutama kaupa üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille võib esitada vabas vormis ning saata see aadressile info@probeebi.ee. Taganemisavaldusse palun märkida tagastatavad tooted, tagastamise põhjus, enda ees-ja perekonnanimi ning tellimuse number.

4) Ostja peab Veebipoele probeebi.ee kauba tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5) Veebipood probeebi.ee tagastab kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kauba eest tasutud summa.

6) Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

8. VÄÄRAMATU JÕUD

1) Veebipood probeebi.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood probeebi.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

1) Veebipood probeebi.ee poolt müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

2) Ostja peab puuduse ilmnemisel Veebipood probeebi.ee-le pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest, lisades digitaalselt või paberkandjal arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

3) Veebipood probeebi.ee ei vastuta

– Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tulemusena,

– toote normaalse kulumise eest.

4) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@probeebi.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

5) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

10. OSTJA ÕIGUS PÖÖRDUDA EUROOPA LIIDU TARBIJAVAIDLUSI LAHENDAVA PLATVORMI POOLE

1) Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@probeebi.ee.

2) Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

3) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.